S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

KONTAKTY

ORSON TRADING s.r.o.
Martinská čtvrt 1802
744 01 Frenštát p.R.
tel: mobil 605 268 512
tel: pevná linka 556 836 881

NOVINKY, INFORMACE

arr3Zdarma bezplatný servisU produktů označených v popisu výrobku záruka 2+2 a 2+3 roky  je zdarma  prodloužený bezplatný... arr3Seznam servisů v ČR!Prodáváme zboží pouze od oficiálních českých dovozců! Zboží v našem internetovém obchodě  splňuje... arr3Prodejna Frenštát p.R.Rádi Vás uvítame i v kamenné prodejně elektrospotřebičů ve Frenštátě p.R. (bývalá kasárna), kde si... arr3Nový vzhled stránek Změnili jsme vzhled webových stránek.  Doufáme, že se vám bude nynější svěží podoba líbit. ... arr3Sleva při osobním vyzvednutíZískejte slevu při osobním vyzvednutí zboží na naší prodejně. Objednejte si v našem e-shopu zboží a...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Sleva při osobním vyzvednutí

Získejte slevu při osobním vyzvednutí zboží na naší prodejně. Objednejte si v našem e-shopu zboží a jako způsob dopravy zvolte "vlastní vyzvednutí na prodejně" Automaticky v objednávce bude odečtena sleva 1% z ceny nákupu a sleva 2% je odečtena, pokud vložíte výrobek s označením "doprava zdarma" Toto zvýhodnění, je pro vás kteří raději odebíráte zboží osobně a v čase, který vyhovuje právě vám bez čekání na naši dopravu v určený čas.

  Zboží můžete vyzvednout v naší prodejně Frenštát p.R. Martinská čtvrť 1802 (bývalá kasárna) Pondělí až Pátek od 8:00 do 16:30hod. V sobotu na telefonický dotaz.